חיפוש
קטגוריות
  Menu Close

  מפראייר לנבון בקניות און ליין

  ראשית נציין שהכתוב מטה נכתב בלשון זכר, אך כמובן ופונה לשני המינים

  בסלנג הישראלי, המילה פראייר מתארת אדם המאפשר את ניצולו בידי אחרים. זהו מושג מפתח בחברה הישראלית, ואם אתה ישראלי... אז אתה בטח יודע שאף אחד לא רוצה להיות פראייר...

  אך אם את/ה כן, זה הרגע לצאת מהאתר

  לא יצאת?, כבר עשית צעד ענק ואת/ה בדרך להפוך ל – "קונה חכם ברשת".

  ראשית נשמח לנפץ לך ארבע דעות קדומות :  

   

  "אני קונה רק בארץ, אי אפשר לסמוך על האתרים בחו"ל" חצי אמת וחצי לא, אם החלטת לקנות רק בארץ אתה צרכן שבוי. החשש הזה אולי היה מוצדק לפני עשרים שנה, אולי אז היה מפחיד להזמין מחו"ל... היום?, היום זה שונה לגמרי, המסחר האינטרנטי התפתח רבות בשנים האחרונות ופרץ גבולות רבים בעולם הצרכנות, למשל ספק מאוסטרליה יכול למכור ולשלוח מוצר קטן לצרכן בארגנטינה. חברות ענקיות כמו איביי, אמזון, אליבאבא ועוד מאפשרות לעשות זאת בקלות רבה ומבטיחות לצרכן הסופי חוויה שלמה בכל היבטי הקנייה מרגע חיפוש המוצר ועד לרגע קבלת המשלוח (ואיזה כיף זה לקבל את המשלוח!).
  "זה מסוכן לתת את פרטי האשראי שלי" כמו שהזכרנו קודם, כיום, לעומת עשרים שנה, רמת האבטחה באתרים של חברות גדולות ומוכרות היא גבוהה ביותר, חברות כגון אמזון משקיעות הון עתק באבטחת מידע. עד כדי, שכבר הרבה יותר בטוח לקנות באתר כמו אמזון, מאשר במכולת של משה ממול.
  "אצלי המחיר קובע"

  נכון אבל לא רק, המחיר הוא אחד הפרמטרים החשובים כשרוצים לקנות מוצר און ליין אך לא היחיד, הרשת מוצפת ספקים מרחבי העולם שמציעים לנו את המחיר הכי זול, יחד עם זאת ישנם לפחות עוד חמישה פרמטרים שחשובים לא פחות :

  א.         מי הוא המוכר/ספק ? האם אני מכיר אותו (קניתי ממנו בעבר) או קיבלתי עליו המלצה (מכר שלי קנה ממנו בעבר)?.

  ב.         מה איכות המוצר? האם המוצר חדש או משומש? האם המוצר הוא מקורי או חיקוי?.

  ג.          איך המוצר הזה מגיע אליי ? תוך כמה זמן ? האם המוצר מותר לייבוא אישי ?, האם אצטרך לשלם מס כשהמשלוח יגיע לארץ?.

  ד.         וכמובן האם המחיר ששילמתי הוא באמת הכי זול?, אולי היה כדאי לי בכל זאת לקנות בארץ?.

  ה.         מה קורה אם המוצר הגיע פגום, לא זה מה שהזמנתי או אני לא מרוצה ממנו? אפשר להחזיר את המוצר ולקבל זיכוי ? איך עושים את זה?.

  זכור! על מנת שחווית הקנייה תהייה מהנה ומושלמת חשוב שתענה על כל השאלות הללו לפני שאתה קונה בפועל.

  "לא משתלם לקנות באתרים מחו"ל בגלל המשלוח, בסוף המחיר יותר יקר מאשר בארץ" במקרים רבים המחיר ברשת הרבה יותר זול מהמחיר בארץ ועלות המשלוח לא משפיעה באופן משמעותי על המחיר הסופי. במקרים בהם המשלוח כן מייקר את הקנייה משמעותית, עדיף להזמין מאותו ספק עוד מוצרים (מוזילי משלוח), רצוי שהמוצרים בסל יהיו מאותה קטגוריה, אותו סדר גודל ומשקל על מנת לא לגרום לכך שעלות המשלוח תתייקר באופן משמעותי. באמצעות שיטה זו, עלות המשלוח תחולק בכמות הפריטים באותה הזמנה וההשפעה על כל מוצר לא תורגש כמו בהזמנה של פריט בודד
  אז מה אתר Globuy מציע?

  ✓      מגוון רחב של קטגוריות ותחתן אלפי פריטים שנבחרו באמצעות אלגוריתם ייחודי

        הפנייה אך ורק למוצרים שאמזון מוכרת ומפיצה

  ✓      הנגשה למוצרים ולמחירים העדכניים והאטרקטיביים ביותר של אמזון בעולם

  ✓      תיאור המוצרים מתורגם לעבריתלחוויית קנייה מושלמת

        מחירי המשלוח, מיסים ועלות האספקה לישראל משוכללים כבר במחירי האתר (שוב הודות לאלגוריתם הייחודי)

  ✓       המרה לשקל

  ✓      חווית קנייה מהנה וקלה

  למה דווקא אמזון ? אמזון היא אחת המעצמות בענף ולהבדיל משאר החברות בתחום, ישנם מוצרים רבים שהיא בעצמה מוכרת וגם מפיצה, כלומר יש לה אחריות מלאה מקצה לקצה, משלב תצוגת המוצר באתר ועד לקבלת המוצר עד הבית.
  למה חשוב שאמזון יהיה המוכר וגם המפיץ ? כפי שהזכרנו לעיל, לדעת מי הספק זה פרט חשוב כשקונים באינטרנט, כשאמזון הוא המוכר והמפיץ אפשר לסמוך על איכות המוצר (מוצר מקורי, חדש ואיכותי), איכות המשלוח לאורך כל שלב ושלב עד שהמשלוח יגיע אליך הביתה בריא ושלם, החזרות, לאמזון מדיניות החזרות מושלמת ובקיצור, ברגע שאמזון הוא המוכר והמפיץ הוא דואג שחווית הקנייה תהייה מושלמת מ-א' עד ת'.
  האם Globuy ממליץ להזמין מאמזון ארה"ב ? כן אבל לא רק, לידיעתך, לאמזון יש נציגות גם באירופה, אנחנו ב- Globuy נוביל אותך לאמזון ארה"ב וגם לאמזון גרמניה, איטליה, ספרד, צרפת ואמגליה.
  לא מבינים גרמנית, איטלקית, ספרדית, צרפתית או אפילו לא אנגלית? אל דאגה, גם לזה יש פתרון, על מנת ליהנות מהיתרונות לעיל, הכנו לכם מדריך שמסביר איך אפשר לתרגם את אתרי אמזון מכל שפה אחרת לעברית. להסבר כיצד לתרגם לחץ כאן
  אין לך חשבון באמזון ? פשוט מאוד להקמה, תוך דקות בודדות ניתן להקים חשבון באמזון, הכנו לך הסבר שלב אחר שלב איך פותחים חשבון באמזון. להסבר כיצד להקים חשבון באמזון בקלי קלות לחץ כאן
  מה הלאה ? עכשיו גם אתה "קונה חכם ברשת", אז יאללה תתחיל לקנות!. להסבר איך מבצעים רכישה באמזון לחץ כאן